Mini warsztat w Cambridge: "Zawód - Przydatny Psychoterapeuta" 12.X.2018

Jeśli pracujesz jako psychoterapeuta lub rozważasz rozpoczęcie pracy terapeutycznej, zapraszamy na mini warsztat: "Zawód – przydatny psychoterapeuta" prowadzony psychoterapeutów Szkoły Psychoterapii DDA i założycieli Stowarzyszenia Od-Do w Warszawie.

Uczymy metody psychoterapii grupowej i indywidualnej opracowanej przez nas na bazie 25 lat klinicznej pracy psychoterapeutycznej z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych (u których występuje syndrom DDA/DDD czyli dorosłymi dziećmi alkoholików oraz szerzej - z dorosłymi dziećmi z rodzin dysfunkcjonalnych).

Dlaczego warto przyjść na mini warsztat?

- osoby wzrastające w rodzinach dysfunkcjonalnych stanowią 90% klientów gabinetów psychoterapii - często doświadczają kryzysów psychicznych i poszukują fachowej pomocy;

- młodzi ludzie, którzy wyjechali z kraju „za  pracą” to bardzo często osoby z rodzin dysfunkcjonalnych, które  ulegają iluzji mając nadzieję, że bycie daleko od rodzinnego domu uwolni ich od problemów (czyli skutków syndromu DDA/DDD). Dla wielu z nich wyjazd był nie tylko próbą znalezienia lepszej pracy, ale też odcięcia się od destrukcyjnych więzi pozostawionych w kraju. Kryzys dopada ich jednak nieuchronnie i potrzebują adekwatnej pomocy  psychoterapeutycznej.

Uczestnicząc w naszym mini warsztacie, dowiesz się, co to znaczy

adekwatna pomoc psychoterapeutyczna i jak można się jej nauczyć.

Data: 12 października 2018; 10.00-14.00

Miejsce: DOM POLONIA ,231 CHESTERTON ROAD, CAMBRIDGE, CB4 1AS

Koszt: 6 funtów (wynajem sali. kawa, herbata ciastka) - wpłaty w gotówce pobieramy na miejscu

Chętnych prosimy o zgłaszanie swego udziału drogą mailową kontakt@szkoladda.org lub przez Facebooka.

Zapraszamy!

W imieniu Zespołu Anna Seweryńska i Cezary Biernacki