Ostatnie miejsca w VI edycji Szkoły Psychoterapii DDA

W październiku 2023 rozpoczyna się VI edycja Szkoły Psychoterapii DDA Od syndromu do źródła. Będzie to ostatnia edycja realizowana według dotychczasowego programu i dotychczasowym wymiarze czasowym. Jej absolwenci będą więc mogli przystąpić do egzaminów certyfikacyjnych i zdać je jeszcze na dotychczas obowiązujących zasadach.

Stowarzyszenie Od-Do bierze udział w obecnie odbywających się w Polskiej Radzie Psychoterapii pracach nad projektem nowego zakresu wymagań wobec szkolenia zawodowego psychoterapeutów. Zapowiadane zmiany w regulacjach prawnych z pewnością oznaczać będą konieczność rewizji programu i uzupełnienia go o treści wynikające z zapowiadanych ustaleń. Zachęcamy więc do skorzystania z możliwości ukończenia szkolenia jeszcze na obowiązujących dotąd warunkach.